Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • Nasza szkoła

  Nasza szkoła jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Arkadym Fiedlerem wędrujemy po kraju i świecie szukając tego co mądre, piękne i dobre.

 • ZDOBYWANIE WIEDZY

  Nasi młodzi Europejczycy uczą się języka niemieckiego i angielskiego. Dzięki współpracy z Instytutem Konfucjusza, chętni uczą się też języka chińskiego! Znajdujemy przyjaciół zarówno wśród ambasadorów jak i wśród krakowskich przedszkolaków.

 • ZABAWA I SPORT

  Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własne gazety, jesteśmy potęgą sportową. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy jest niepowtarzalny!

 • Ekologia

  Realizujemy projekty ekologiczne, regionalne oraz zdrowotne i profilaktyczne. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Szkole Podstawowej nr 114 w Krakowie!

ŚWIETLICA

Nasza świetlica to miejsce, w którym dzieci codziennie bawią się, uczą, tworzą i rozwijają się...

Zobacz więcej ...

Galeria

Galeria zdjęć- wydarzenia, spotkania, uroczystości, imprezy i inne...

 

Zobacz więcej ...

Z patronem przez świat

Razem z naszym patronem Arkadym Fiedlerem wędrujemy po kraju i świecie szukając tego co mądre, piękne i dobre.

Zobacz więcej ...

KOLĘDOWANIE ARKADII W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM

 

Przygotowaliśmy kilka kolęd z towarzyszeniem instrumentów i śpiewem na głosy. Większość z nich była tradycyjna, ponieważ chcieliśmy wspólnie z uczniami szkoły pokolędować. Gospodarze przygotowali ekran, na którym były wyświetlane teksty kolęd, więc wszyscy włączyli się do wspólnego śpiewu. Ale nie tylko my mamy takie zaplecze muzyczne, także uczniowie, którzy nas gościli są obdarzeni wieloma talentami, m.in. muzycznymi, które również zaprezentowali. Po wspólnym koncercie mieliśmy mały poczęstunek, a na koniec niespodziankę. Każdy uczestnik naszego zespołu (a było nas 25 osób - trochę okrojony w tym czasie skład Arkadii) otrzymał mały prezent - breloczek, który jest wyjątkowy, ponieważ wykonał go Adam, uczeń niewidomy i autystyczny. Dziękujemy jeszcze raz :-)

Uczniowie szkoły bardzo serdecznie nas przyjęli i z wielką uwagą wysłuchali koncertu. Mamy nadzieję, że to początek pięknej współpracy, która ubogaci wszystkich.

Więcej na:

http://www.centrum-autyzmu.pl/aktualnosci,pokaz,447,koncert-uczniow-sp-114

Zapraszamy do galerii

Ela Pobożniak

LIBRUS e-Dziennik

Stołówka szkolna

Jakość powietrza

Rekrutacja do klasy I


 

Wykaz podręczników

  Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Klasy I-III

Klasy IV-VIII