Szkolny Klub Podróżnika

Szkolny Klub Podróżnika to inicjatywa, która wpisuje się w szeroki kontekst działań realizowanych w ramach hasła "Z Patronem przez świat". Głównym zadaniem klubu jest przybliżanie innych kultur, obyczajów, religii uczniom, rodzicom oraz przyjaciołom naszej szkoły. Poprzez spotkania z ciekawymi gośćmi-podróżnikami pragniemy rozbudzić ciekawość oraz zainteresowanie światem.

10 XII 2015 r (czwartek) o godz 1700 odbędzie się spotkanie z Panią Elżbietą Bielewicz-Marek pt "Sri Lanka"

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli.

Spotkanie w Szkolnym Klubie Podróżnika

28 III 2017 o godz 17.30 (wtorek) odbędzie się
spotkanie w Szkolnym Klubie Podróżnika z Panią Małgorzatą Czachor pt 'Tajlandia i Laos".