Galeria - Jasełka

Powrót do listy galerii

Bardzo cieszymy się, że w miniony czwartek, 20 grudnia 2012 roku, nasi uczniowie z klasy IIa oraz IIc mogli zaprezentować Jasełka: uczniom, Dziadkom i Rodzicom. Czas Świąt jest chwilą podczas, której wszyscy zatrzymujemy się by zadumać się nad tajemnicą narodzenia Jezusa, by być razem ze sobą. Dlatego Jasełka przygotowane przez uczniów są zawsze bliskie naszym sercom. Dzieci zostały przygotowane przez panie wychowawczynie: Dorotę Szopę i Annę Józefiak.

Po Jasełkach wraz z uczniami i rodzicami odbyło się wspólne kolędowanie, którego oprawę muzyczną przygotowały panie: Elżbieta Pobożniak i Katarzyną Tarnawska wraz z p. Jackiem Zadorą. Wszelkich spraw technicznych dopilnował p. Paweł Bierca, zdjęcia - Piotr Leśkiewicz.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu Jasełek.