Realizowane projekty- Zbieramy zakrętki

Całoroczna akcja zbierania zużytych zakrętek plastikowych w naszej szkole!. Więcej informacji o akcji tutaj.

Każdego dnia odkręcamy butelki, pojemniki, słoiki i nawet nie zdajemy sobie sprawy, że to co trzymamy w ręku może być dla kogoś krokiem do poznania świata. Te małe , niepozorne zakrętki my zbieramy razem z przedszkolami, szkołami, uczelniami, firmami, urzędami oraz tysiącami osób prywatnych. Wszystkie te osoby zamiast wyrzucać plastikowe zakrętki oddają je do Fundacji. Z ich sprzedaży do firm recyklingowych na terenie całego kraju finansujemy zakup sprzętu rehabilitacyjnego i wózków inwalidzkich dla osób chorych. Pomagając ludziom nie wyznaczamy granicy wieku potrzebującym pomocy. Choroba doświadczyć może nas w każdym okresie życia a każdy z nas bez względu na wiek zasługuje na pomoc i wsparcie innych.