Realizowane Projekty- Dom MISI

Wspieramy budowę DOMU MISI

W grudniu 2012 r. nasza szkoła nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową - KOLIBER. W tym celu w szkole zorganizowany został kiermasz świąteczny, z którego dochód w całości przeznaczony został na rozbudowę DOMU MISI. Uczniowie wraz z wychowawcami świetlicy aktywnie włączyli się w przygotowanie kiermaszu bożonarodzeniowego wykonując kartki oraz ozdoby świąteczne. Współpraca ze Stowarzyszeniem KOLIBER zaowocowała zaproszeniem do wspólnego kolędowaniu na oddziałach Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. To szczególne wydarzenie wniosło w życie małych Pacjentów wiele uśmiechu i radości. Zobacz zdjęcia z kolędowania.