Rozstrzygnięcie konkursu "Loty w kosmos".

KONKURS PLASTYCZNY

Spośród 141 prac plastycznych nadesłanych przez uczniów różnych szkół krakowskich I miejsce zajęła nasza uczennica EMILIA SZAFARSKA z klasy 5b. Otrzymaliśmy także dwa wyróżnienia dla: ZUZANNY ĆWIK (klasa 5b) oraz WIKTORII ŚMIGIELSKIEJ (klasa 6b). Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie a nagrodzonym gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia galerii z pracami naszych uczniów.

KONKURS LITERACKI

Wpłynęło 85 prac o bardzo wysokim poziomie. Z naszej szkoły 9 uczniów napisało niezwykle ciekawe opowiadania o swojej przygodzie w kosmosie: Arkadiusz Ciastoń (4b), Urszula Kwiecień (4b), Dominik Zawada (4b), Zofia Grochocińska (4b), Maria Grochowicz (5b), Inga Andrzejewska (5b), Szymon Janas (6a), Sara Gierczak (6a), Jakub Leśkiewicz (6b). Wyróżnienie otrzymał JAKUB LEŚKIEWICZ (opieka merytoryczna: mgr Lucyna Kowalkowska). Gratulacje!

Nagrody zostaną wręczone podczas Pikniku III Dzielnicy. O terminie Pikniku poinformujemy telefonicznie opiekunów nagrodzonych uczniów.