Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Galeria- wizyta harcerzy 7 KDH "Czerwone Berety"

Powrót do listy galerii


W ostatni tydzień września naszą szkołę odwiedzili harcerze 7 KDH "Czerwone Berety". Drużyna istnieje już od ponad 40 lat i od początku działa na terenie osiedli Ugorek, Wieczysta, Olsza itp. Należy do Szczepu Szarej Siódemki z Krakowa istniejącego od 1917 roku. Szczep zrzesza 3 drużyny harcerzy, 2 drużyny harcerek, drużynę wędrowników oraz drużynę wędrowniczek, w przyszłym roku rusza również gromada zuchowa. W czasie zaciągu w poniedziałek, była też obecna 7 Krakowska Drużyna Harcerek im. Marii Skłodowskiej-Curie "Ptaki Puszczy".
Wszycy zainteresowani zapisem do drużyny harcerskiej (oferta dla uczniów od kl. 4-tej) mogą znaleźć więcej informacji na stronach: Kontakt: drużynowy pwd. Marek Górecki HO  Tel. 660093444  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.szara7.zhr.pl
www.czerwoneberety.zhr.pl