Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O pracy św. Mikołaja

W miniony piatek, w naszej szkole, gościlismy uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych nr 10. Uczniowie pod kierunkiem nauczycielki, pani Anny Szczygieł przygotowali i przedstawili dla uczniów klas II-ich i III-ich przedstawienie pt. "O pracy św. Mikołaja". Z ogromnym zaangażowaniem młodzi aktorzy, wspaniale wprowadzili nas, w piekny okres Świąt, kiedy to, dobroć i serce jest najważniejszym darem dla drugiego człowieka. Widzowie z przyjemnoscią i zainteresowaniem obserwowali przedstawienie a po jego zakończeniu nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Następnie Goście, udali się na skromny poczestunek, podczas którego, pani Anna Przetocka - Wicedyrektor Zespołu Szkół i nasz pan Wicedyrektor rozmawiali o możliwości rewizyty. Tym razem nasi uczniowie mieliby przedstawić program artystyczny dla swoich nowych koleżanek i kolegów.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i babci, jednej z uczennic, za wspaniałe przygotowanie, opiękę, przyjazd i przedstawienie dla uczniów SP114.

Już dziś zapraszamy ponownie!!!

                                                                               Piotr Leśkiewicz

Galeria zdjęć