TURNIEJ SZACHOWY

Uczniowie klas drugich pasjonujący się grą w szachy rozegrali dziś w ramach Szkolnego Turnieju Szachowego 6. rund systemem szwajcarskim. Nad przebiegiem konkursu czuwał Pan Marcin Trysła oraz Pani Paulina Sempek. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą znajomością zasad gry w szachy oraz dojrzałością emocjonalną,  gdyż  zwycięzca jest tylko jeden. Gratulujemy młodym szachistom i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie. Oto Ci ,którzy stanęli na podium:
I miejsce - Mikołaj Pieczyk kl.2b
II miejsce - Eliasz Pomierny kl.2c
III miejsce - Szymon Olejarz kl.2d

>>GALERIA<<

Święto Dzielnicy III

W dniu 15 czerwca reprezentanci klasy 2b pod opieką wychowawcy Pauliny Sempek wystąpili podczas Święta Dzielnicy III. Zaprezentowali krótki pogram artystyczny tańcząc i śpiewając na scenie. Serdeczne podziękowania dla małych artystów, którzy z odwagą pokazali swoje zdolności przed dużą publicznością.