Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biblioteka

Roundtrip of Britain and Ireland

zdj
W dniu 17.11.2023 w ramach programu Future4Me odbył się klasowy turniej gry planszowej Roundtrip of Britain and Ireland. Turniej przeprowadziła pani Kamila Abburu a zwycięzcami zostali uczniowie z klasy 6a: Kacper Dohnalik, Aleksander Latowski, Klara Grzegorzak-Justino oraz Mariia Grabovenko. 
Serdecznie gratulujemy! 
 

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej o Puchar Rady Dzielnicy III

W dniu 13.11.2023 odbyły się zorganizowane przez naszą szkołę Mistrzostwa Szkół Podstawowych  w Piłce Ręcznej o Puchar Rady Dzielnicy III. W zawodach wystąpiły żeńskie oraz męskie reprezentacje szkół z Dzielnicy III: SP 114, SP 95, SP 2 oraz SP 64. Drużyny grały systemem mieszanym . W pierwszej połowie zmagały się drużyny żeńskie, a w drugiej połowie rywalizowały drużyny męskie. Wynik z pierwszej oraz drugiej połowy był sumowany i  stanowił wynik całego meczu pomiędzy szkołami. Zostało rozegranych sześć zaciętych meczów systemem „każdy z każdym”, które pozwoliły wyłonić końcową klasyfikację:

1.      1.  SP 95

2.      2.  SP 114

3.      3.  SP 64

4.      4.  SP 2 – poza klasyfikacją

Warto wspomnieć, że rywalizacja odbywała się w duchu zasad fair-play, a wszyscy zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem w grze. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Nauczyciele WF

>>GALERIA<<