Informacje poniżej dotyczą zapisów do klasy I na rok szkolny 2014/2015.

WAŻNE DATY

1-31.III.2014r. – wypełnianie formularzy zgłoszeniowych (elektronicznie lub w wersji papierowej).

23.IV.2014r. – ogłoszenie wyników rekrutacji

24-29.IV.2014r. – potwierdzenie woli uczęszczania  dziecka do szkoły

30.IV.2014r. – ogłoszenie list przyjętych uczniów

od 5.V.2014r. – rekrutacja uzupełniająca

VI.2014r. – spotkanie organizacyjne z rodzicami przyszłych pierwszoklasistów (dokładny termin zostanie podany w późniejszym terminie)

ZASADY REKRUTACJI

Do klas pierwszych na rok szkolny 2014/2015 przyjmowane są dzieci urodzone w 2007r. oraz w pierwszym półroczu 2008r., a także na życzenie rodziców dzieci urodzone w drugim półroczu 2008r.
Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są z urzędu. Natomiast kandydaci spoza obwodu przyjmowani są w miarę wolnych miejsc, w oparciu o ustalone przez szkołę kryteria rekrutacyjne.

Rodzice/Opiekunowie prawni chcący zapisać dziecko do szkoły wypełniają Kartę zapisu:
•    elektroniczną - dostępną na stronie internetowej www.portaledukacyjny.krakow.pl - zakładka: „Ewidencja zapisów do szkół podstawowych”
•    lub papierową (wydruk lub pobranie formularza z sekretariatu szkoły).

Dodatkowo rodzice dzieci spoza obwodu szkoły uzupełniają „Kartę rekrutacyjną” (do pobrania w sekretariacie szkoły lub tutaj)

Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć w sekretariacie szkoły.
Sekretariat SP 114 jest czynny 8.00 - 15.00.
Rodzice/Opiekunowie prawni mogą wpisać w formularzu maksymalnie trzy szkoły, do których alternatywnie chcieliby zapisać dziecko. Jedną z nich musi być szkoła rejonowa.
Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem dla rodziców na stronie: www.portaledukacyjny.krakow.pl