Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagroda Edukacyjna im. Arkadego Fiedlera

Nagroda Edukacyjna im. Arkadego Fiedlera - Patrona Szkoły

Nagroda Edukacyjna im. Arkadego Fiedlera przyznawana przez Szkołę Podstawową nr 114 ma na celu promowanie uczniów klas IV-VIII, osiągających bardzo wysokie wyniki w nauce, o wysokiej kulturze osobistej, rozwijających swoje uzdolnienia i zainteresowania wykraczające poza szkolny program nauczania.

 

 

 

 

Nagrodę przyznaje Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele:

Dyrekcji Szkoły, Rady Szkoły, Rady Rodziców, Przewodniczący Komisji Wychowawców, Opiekun Samorządu Uczniowskiego. Kapituła Konkursowa analizuje „Arkusze osiągnięć ucznia” złożone przez wychowawców klas.

 

 

 

 

Nagroda ma charakter rzeczowy i przyznawana jest w czterech kategoriach:

 

I. Dla ucznia, który uzyskał najwyższą średnią z ocen.

II. Dla ucznia, który uzyskał najwyższy wynik z egzaminu w klasie 8 (od roku szkolnego 2018/2019).

III. Dla ucznia, który uzyskał największe osiągnięcia w konkursach przedmiotowych oraz artystycznych.

IV. Dla ucznia, szczególnie zaangażowanego w życie szkoły i klasy, społeczności lokalnej oraz we własny rozwój.

 

 

 

Uczniowie, którzy otrzymali

Nagrodę Edukacyjną im. Arkadego Fiedlera

 

rok szkolny 2001/2002

   MONIKA OSTAFIN

rok szkolny 2009/2010

   WOJCIECH PEŁKA

rok szkolny 2002/2003

   MONIKA OSTAFIN, MARTA PALUCH                        

rok szkolny 2010/2011

   JOANNA KRAWCZYK

rok szkolny 2003/2004

   ANNA PODKÓWKA

rok szkolny 2011/2012

   KATARZYNA BEŁZOWSKA, MICHAŁ GORCZYCA,

   MAGDALENA PEŁKA, PAULINA HABER

rok szkolny 2004/2005

   AMANDA ADAMSKA

rok szkolny 2012/2013

   DOMINIKA BISTROŃ, EWA CZARNECKA,

   ALEKSANDRA PIECHOTA, KAMILA SŁUPCZYŃSKA

rok szkolny 2005/2006

   KAMILA KRASNY

rok szkolny 2013/2014

   URSZULA KWIECIEŃ, EWA CZARNECKA, BARTOSZ DONIEC,

   MARIA GROCHOWICZ, BIANKA STRZEBOŃSKA,

   JULIA ZDUŃCZYK, DOMINIKA BISTROŃ

rok szkolny 2006/2007

   MICHALINA WIERZBOWSKA

rok szkolny 2014/2015

   DOMINIKA BISTROŃ, ZOFIA GROCHOCIŃSKA,

   URSZULA KWIECIEŃ, MACIEJ DYRDAŁ

rok szkolny 2007/2008

   ALEKSANDRA RUSSEK

rok szkolny 2015/2016

   ANNA SZERSZEŃ, OLGA LEŚKIEWICZ,

   MACIEJ LUTY, MIKOŁAJ GRZESIAK

rok szkolny 2008/2009

   KAROLINA KORECKA

rok szkolny 2016/2017

   MACIEJ LUTY (5c) – kategoria I i III

   JULITA WIŚNIEWSKA (6b), KORNELIA DROZD (6a) – kategoria IV

 

REGULAMIN --->LINK<--- przyznawania NAGRODY EDUKACYJNEJ IM. ARKADEGO FIEDLERA w SP nr 114 Obowiązujący od dnia 19.VI.2017r. KATEGORIA III i IV