Kolędnicy Misyjni 2015

Kolędowanie Misyjnych Kolędników na Wieczystej stało się już tradycją i na stałe wpisało się w parafialne i szkolne kalendarium. Stało się tak dzięki temu, że rokrocznie zapalają się do tej idei serca kolejnych dzieci, młodzieży oraz rodziców.
     Łzy wzruszenia i słowa uznania ze strony naszych Parafian to najlepszy dowód na to, że trud kolędowania nie jest daremny. Cieszy nas fakt, że jest w parafii spore grono osób, które z roku na rok zapraszają Kolędników do swoich mieszkań. W tym roku również nie zabrakło rodzin, które otworzyły przed Kolędnikami swoje domy po raz pierwszy.
     Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach, włączyli się w nurt modlitwy oraz wsparli dzieła misyjne swoją ofiarą. Zebraną podczas kilkudniowego kolędowania kwotę 2.900 zł, przekazaliśmy do Wydziału Misyjnego Archidiecezji Krakowskiej, aby wspomóc dzieła misyjne w najuboższych krajach.    W tym roku w szczególny sposób wspieramy papieskie projekty, by pomóc rówieśnikom w Indiach.
    Wszystkim Przyjaciołom Misji składamy nasze serdeczne podziękowania. Bóg zapłać.

o. Piotr Recki SchP
              i Elżbieta Pobożniak