Konkurs O Januszu Meissnerze

Uczniowie mogą wykonywać prace w dwóch kategoriach:

a) Praca plastyczna - wykonana dowolną techniką, w formacie A3. Każda praca powinna na odwrocie zawierać następujące informacje: tytuł pracy, imię i nazwisko uczestnika, imię i nazwisko nauczyciela opiekuna oraz nazwę szkoły i klasy.

b) Praca literacka opowiadanie, wiersz, list lub kartka z pamiętnika pisane na komputerze czcionką 12 Times New Roman, interlinia 1,5 wiersza (co najmniej jedna strona A4). Praca powinna być opisana: tytuł pracy, imię i nazwisko uczestnika, imię i nazwisko nauczyciela opiekuna oraz nazwa szkoły i klasy. Praca powinna też zawierać bibliografię uwzględniającą źródła, z których korzystano.

Prace proszę składać w sekretariacie szkoły w terminie do 14.02.2016 r.